SlittingCut-për-gjatësi Line - China Qingdao Haokun Makineri

SlittingCut-për-gjatësi Line

Përshkrim i shkurtër:

Prerë / Cut-për-gjatësi Line prerë / Cut-për-gjatësi Line është pajisje e domosdoshme ndihmëse për prodhuesit tub çeliku. Kompania jonë ka furnizuar tashmë 3 lloje të klientëve: 1500 x 10mm, 1750 x 14mm, 2200 x 25.4 mm. 2200 x 25,4 mm lloj është në gjendje të kryejë 2 Metodat e prodhimit prerë gjatësore dhe prerje kryq. Produkteve të mësipërme janë tashmë të vënë në veprim në linjën e prodhimit në Wuhan Steel Group. Technical Data Wall Trashësia: 3.2-25.4mm çeliku Sheet Gjerësia: 800-22 ...


 • Port: Qingdao
 • Detail Product

  I prerë / Cut-për-gjatësi Line

  Slitting / Cut-për-gjatësi Line është pajisje e domosdoshme ndihmëse për prodhuesit tub çeliku.
  Kompania jonë ka furnizuar tashmë

  3 lloje të klientëve:
  1500 x 10mm, 1750 x 14mm, 2200 x 25.4 mm.

  2200 x 25,4 mm lloj është në gjendje të kryejë 2 Metodat e prodhimit prerë gjatësore dhe prerje kryq. Produkteve të mësipërme janë tashmë të vënë në veprim në linjën e prodhimit në Wuhan Steel Group.

  Technical Data
  Wall Trashësia: 3.2-25.4mm
  çeliku Sheet Gjerësia: 800-2200mm
  Coil Brenda diametër: Φ762-Φ610
  spirale jashtë diametër: Φ1200-Φ2200
  Iron Grade: APL 5L X80; API5CT N80
  Maximum spirale Pesha: 45ton
  vjetore Përpunimi Kapacitet: 300,000 ton / vit

  Dsc02677 L1100033 L1100036 seffe 北方 钢管 纵横 剪 垛 板 台 纵横 剪 业绩 表


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !