Përfundon Beveling Machine - China Qingdao Haokun Makineri

Përfundon beveling Machine

Përshkrim i shkurtër:

Përfundon Beveling Machine Kompania jonë furnizon çeliku firmave prodhuese tub me tub përfundon Beveling Machines, me një gamë të punës që mbulon diametra: Φ60 -Φ2540mm, e cila gjithashtu i plotëson API5L, API5CT, GB9711.1, standardet GB9711.2. Modelet që mbulon diametersΦ60-Φ 339.7mm janë Hapi Feeding Lloji shpejtësi të lartë me mbaron Beveling Machines, të përshtatshme për tub xhaketë naftës dhe ERW saldim projektuar dhe prodhuar nga kompania jonë janë përdorur në prodhimin e pas mbarimit të tub xhaketë naftës ...


 • Port: Qingdao
 • Detail Product

  Përfundon beveling Machine

  Kompania jonë furnizon firmave prodhuese tub çeliku me tub përfundon Beveling makina, me një gamë të punës që mbulon diametra:

  Φ60 -Φ2540mm, e cila gjithashtu i plotëson API5L, API5CT, GB9711.1, standardet GB9711.2.

  Modelet që mbulon diametersΦ60-Φ 339.7mm janë Hapi Feeding Lloji shpejtësi të lartë me mbaron Beveling Machines, të përshtatshme për tub xhaketë naftës dhe ERW saldim

  Machines projektuar dhe prodhuar nga kompania jonë janë përdorur në postin e mbarimit të prodhimit të
  tubave xhaketë naftës dhe tubacione saldim frekuencave të larta, etj

  Klientët tanë janë:
  -Baoji Petroleum Steel Pipe Factory,
  -Shanhai Baoshiwei Steel Pipe Co, Ltd,
  -Zhejiang Jinzhou Grupi, etj
  Ne gjithashtu eksportohen grupe të shumta ofΦ2540 lloji në Indi dhe Malajzi në vitin 2005

  DSFadwwadawdwad (2)awdwad

  adwad


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !