Edge frezë - China Qingdao Haokun Makineri

Edge frezë

Përshkrim i shkurtër:

Edge frezë 1750 x 16mm dhe 2000 x 25.4mm tipit Machines Edge Mulliri janë pajisje të reja të dizajnuara kohët e fundit dhe zhvilluar nga kompania jonë. Ata janë të dizajnuara në bazë të pajisjeve të importuara më parë, i cili është përmirësimi i suksesshëm i transmetimit kokës prestar, rresht qeth dhe vajosje etj produkte janë vënë në veprim në përputhje saldim spirale prodhimit tub e Sinopec Shashi naftës Steel Pipe Factory. Aktualisht jemi duke projektuar një shpejtësi të lartë avantazh frezë për ...


 • Port: Qingdao
 • Detail Product

  Edge frezë

  1750 x 16mm dhe 2000 x 25.4mm lloj Edge frezës janë pajisje të reja të dizajnuara kohët e fundit dhe zhvilluar nga kompania jonë. Ata janë të dizajnuara në bazë të pajisjeve të importuara më parë, i cili është përmirësimi i suksesshëm i transmetimit kokës prestar, rresht qeth dhe vajosje etj produkte janë vënë në veprim në përputhje saldim spirale prodhimit tub e Sinopec Shashi naftës Steel Pipe Factory. Aktualisht jemi duke projektuar një shpejtësi të lartë buzë frezë për 24 njësi ERW.

  Technical Data
  Wall Trashësia: 4-20mm
  Gjerësia çeliku Sheet: 685-2090mm
  Material Grade: H40, J55, K55, X40-X80
  Cutter Head Diametri: Φ1100mm
  Sasia e Cutter Blade: 64 hard blades prestar aliazh
  Driving Motor Fuqia: 160kw
  maksimale mulliri Thellësia : 20mm
  bluarje Formë: I / V / X Formë
  maksimale Linja shpejtësia: 40m / min

  Pamja e përgjithshme 设备 整体 效果 图 5Partial Shiko 局部 视图 5其他 设备 业绩 表


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !