HAOKUN ќе се приклучат во 2018 година МЕЃУНАРОДЕН цевки и цевка саем во Дизелдорф Германија

Кингдао HAOKUN ќе се приклучи во 2018 година Меѓународниот цевки и цевки индустрија саем во Дизелдорф, Германија 16-20 April.Looking очекуваме да се видиме на ШТАНД H6 G02.!

121 (4)


Време на мислењето: Април-13-2018

WhatsApp Online Chat !