Завршува beveling машина - Кина Кингдао Haokun машини

Завршува beveling машина

Краток опис:

Завршува beveling машина Нашата компанија снабдува производство на челик цевка фирми со цевка завршува beveling машини, со работен опсег што го покрива дијаметар: Φ60 -Φ2540mm, кој исто така ги исполнува API5L, API5CT, GB9711.1, GB9711.2 стандарди. Моделите ги опфаќа diametersΦ60-Φ 339.7mm се чекор на ставање Тип на голема брзина со Завршува beveling машини, погоден за нафта јакна ERW цевки и апарати за заварување се дизајнирани и произведени од страна на нашата компанија се користат во пост продукција завршувањето на нафта јакна цевка ...


 • Порт: Кингдао
 • детали за производот

  Завршува beveling машина

  Нашата компанија снабдува челични цевки производствени фирми со цевки Завршува beveling машини, со работен опсег што го покрива дијаметар:

  Φ60 -Φ2540mm, кој исто така ги исполнува API5L, API5CT, GB9711.1, GB9711.2 стандарди.

  Моделите ги опфаќа diametersΦ60-Φ 339.7mm се чекор на ставање Тип на голема брзина со Завршува beveling машини, погоден за нафта јакна ERW цевки и заварување

  Машини дизајниран и произведен од страна на нашата компанија се користат во пост продукција завршувањето на
  нафта јакна цевки и висока фреквенција заварување цевки, итн

  Нашите клиенти се:
  -Baoji нафта челични цевки фабрика,
  -Shanhai Baoshiwei челични цевки копродукции, Ltd,
  -Zhejiang Jinzhou група, итн
  Ние, исто така, се извезуваат повеќе групи ofΦ2540 тип во Индија и Малезија во 2005 година

  DSFadwwadawdwad (2)awdwad

  adwad


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !